Wyszukiwarka
wyszukiwarka zaawansowana
 

Kuchnie gazowe Retro LOFRA

Opis kategorii

Ekskluzywne Kuchnie gazowe w stylu retro LOFRA

GastroProdukt Professional jest wyłącznym przedstawicielem Lofra Italy w Polsce. Nasza fabryka znajduje się miejscowości TORREGLIA – ITALY. 

LOFRA została założona w 1956 roku przez braci Lovato, którzy to w okresie powojennym rozpoczęli działalność w zakresie produkcji kotłów z materiałów pozostałych z wojny.
Następnie bracia przeszli na produkcję kuchenek, małych piecyków grzewczych aż wreszcie do kuchenek gazowych ze stali nierdzewnej by zaspokoić podstawowe potrzeby konsumentów.
Prawdziwy przełom nastąpił w połowie lat osiemdziesiątych kiedy to zarządzanie i kontrolę nad firmą przejęli synowie założycieli, którzy z sukcesem nadali pierwsze struktury organizacyjne i zarządcze. Była to absolutna nowość w krajobrazie północnowschodniego, włoskiego przemysłu.
W tych latach firma rośnie, zwracając szczególną uwagą na jakość wykonywanych produktów, poprzez badania i analizę rynku firma umacnia swoją pozycję lidera w produkcji kuchenek gazowych i wysokiej jakości pieców.

Ekskluzywne kuchnie gazowe w stylu RETRO LOFRA do lokali gastronomicznych lub gospodarstw domowych - Rainbow Cookers, DolceVita, Special oraz Curva. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępną ofertą ekskluzywnych kuchni gazowych Lofra RETRO. Zobacz kuchnie w wersji cztero, pięcio, sześcio oraz siedmiopalnikowej, dodatkowo wyposażone w jeden lub dwa piekarniki. Dobra kuchnia gazowa to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Nie czekaj, zobacz naszą ofertę już teraz. Postaw nie tylko na wysoką jakość produktu, ale także na jego niepowtarzalny i stylowy design. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu, w razie wątpliwości co do wyboru najlepszej kuchni gazowej - nasza obsługa z chęcią Państwu doradzi!

W Serwisie GastroProdukt realizujemy naszą wizję opartą na zaufaniu i lojalności naszych Klientów. Naszym głównym celem jest spokój i zadowolenie Klientów

Kuchnie gazowe Retro LOFRA

Kuchnia Gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem 70 Maxima INOX Kuchnia Gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem 70 Maxima INOX
3 499,00 zł netto
Cena:
4 303,77 zł brutto
Kuchnia Gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem 60 Maxima INOX Kuchnia Gazowa 4-palnikowa z piekarnikiem 60 Maxima INOX
3 546,00 zł netto
Cena:
4 361,58 zł brutto
Kuchnia Gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem / szafką 90 Maxima INOX Kuchnia Gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem / szafką 90 Maxima INOX
3 999,00 zł netto
Cena:
4 918,77 zł brutto
LOFRA | Kuchnia | Płyta Gazowa 5-palników TRS 96/5 LOFRA | Kuchnia | Płyta Gazowa 5-palników TRS 96/5
4 470,00 zł netto
Cena:
5 498,10 zł brutto

Copyright © 2018 GastroProdukt All Right Reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl